• Pagrindinis |
  • nuolaidos |
  • Nešiojamą Mini FTTH šviesolaidžio Galios Matuoklis Su SC/FC/ST Universalios Jungties -50~+26dBm Pluošto Optiniai Testeris

Nešiojamą Mini FTTH šviesolaidžio Galios Matuoklis Su SC/FC/ST Universalios Jungties -50~+26dBm Pluošto Optiniai Testeris

  • (1 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: Pluošto, optinio pluošto, st lipdukas, gpon olt, rankinis galios matuoklis, gpon sc apc, ftth įrankis, pluošto splicer, darksaber, skaitmeninis multimetras profesinės testeris.

€10.68


  • Tikslumas: ±0.2 dB
  • Dydis: 105mm *52mm * 34mm
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Modelio Numeris: V00-200
  • LED Šviesos: CW arba SOS kodas produkcija
  • Svoris: About 66g
  • Prekės Pavadinimas: VINTOOL
  • Jungties Tipas: SC/FC/VNT.
  • Ilgiai Kalibruojami: 850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm
  • OPM Jungtis: 2,5 mm Universalios
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Atsiliepimai

Kraevskiy 74
2021-02-05
5/5
Ótimo valeu

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

FMV-60S FMV-70S FMV-80S FMV-62S FMV-12S optinio pluošto sintezės splicer rungtynių 21S 80C 62C sujungimas mašina 3 in 1 turėtojas Pagamintas Kinijoje, Lygus Originalus, Pagamintas Japonijoje Kokybės.FMV-80/60/21S/22S trys-viename rungtynių, odos linija / galiuku / single core 3 1. suvirinimo mašinos savininkas.Tyrime pažymi: 1.Fujkura 80S sintezės splicer priima SM greitai sintezės režimu. 2. Nuėmus pluošto, paspauskite Reset
€53.80 €52.73
2VNT Optinio Paskirstymo Dėžutėje 12 core visiškai su AB Adapteris Galiuku 1 : 8 Splitter gamyklos didmeninės Vienos rūšies ftth 2VNT Optinio Paskirstymo Dėžutėje 12 core visiškai su AB Adapteris Galiuku 1 : 8 Splitter gamyklos didmeninės Vienos rūšies ftth FDB-12 Tuščią langelį FDB-12 SC Pilna dėžutė Su 12 nustatyti SC/UPC adapteris 1m ir sm galiuku FDB-12 SC APC visiškai Su 12 nustatyti SC/APC
€24.75
Jilong Pluošto Cleaver Blade JiLong KL-21C KL-21B KL-21F KL-260C KL-280 KL-300T Optinio pluošto sintezės splicer Jilong Pluošto Cleaver Blade JiLong KL-21C KL-21B KL-21F KL-260C KL-280 KL-300T Optinio pluošto sintezės splicer
€16.55