• Pagrindinis |
  • nuolaidos |
  • Nešiojamą Mini FTTH šviesolaidžio Galios Matuoklis Su SC/FC/ST Universalios Jungties -50~+26dBm Pluošto Optiniai Testeris

Nešiojamą Mini FTTH šviesolaidžio Galios Matuoklis Su SC/FC/ST Universalios Jungties -50~+26dBm Pluošto Optiniai Testeris

  • (1 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: Pluošto, optinio pluošto, st lipdukas, gpon olt, rankinis galios matuoklis, gpon sc apc, ftth įrankis, pluošto splicer, darksaber, skaitmeninis multimetras profesinės testeris.

€10.68


  • Tikslumas: ±0.2 dB
  • Dydis: 105mm *52mm * 34mm
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Modelio Numeris: V00-200
  • LED Šviesos: CW arba SOS kodas produkcija
  • Svoris: About 66g
  • Prekės Pavadinimas: VINTOOL
  • Jungties Tipas: SC/FC/VNT.
  • Ilgiai Kalibruojami: 850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm
  • OPM Jungtis: 2,5 mm Universalios
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Atsiliepimai

Kraevskiy 74
2021-02-05
5/5
Ótimo valeu

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

60pcs SC duplex adapteris OM4 Magenta optinio tinklo adapteris ftth sankabos MM SC-SC upc dviguba jungtis nemokamas pristatymas ELINK IL El. paštas:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/Whatapp/tel:+86-13065838003 Aprašymai: Optinio tinklo adapteriai leidžia vartotojui pora iš vienos jungties tipas kitu tipu. Šių adapteris sudaro polimero išorinis kūno ir vidinės asamblėjos įrengtas tikslumo
€14.73
Nemokamas pristatymas 10VNT E2000 APC Tipas optinio tinklo Adapteris E2000 Optinio pluošto sankabos E2000 APC singlemode jungtis Nemokamas pristatymas 10VNT E2000 APC Tipas optinio tinklo Adapteris E2000 Optinio pluošto sankabos E2000 APC singlemode jungtis Įterpties Nuostoliai: ≤0.3 dB Pakeičiamumą: Pakartojamumas (500 remates): Veikimo Temperatūra: -20~70℃ Sandėliavimo Temperatūra: -40~75℃ Pastaba: Gali gaminti
€19.04
5 Metrų Moterų MPO/MTP -OM3 LC 8 Sruogos 8 Core LC Multi-mode Fiber Optinis Kabelis QSFP+SR Modulis AQUA Tipas-B 50/125um 5 Metrų Moterų MPO/MTP -OM3 LC 8 Sruogos 8 Core LC Multi-mode Fiber Optinis Kabelis QSFP+SR Modulis AQUA Tipas-B 50/125um Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. Užsakymo informaciją: optinio tinklo jungtis : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4,
€34.76