Profesionaliai sumontuosime
Jūsų brizerį

Skylę oro įsiurbimui gręžiame naudodami deimantines galvutes ir profesionalią „Hilti“ bei „Bosch“ įrangą. Dulkes, susidarančias gręžimo metu, šaliname specialia sistema. Brizerį gyvenamajame kambaryje sumontuosime be jokio vargo.

Montavimo darbai užtruks 1,5-2 val.

Vos 3 žingsniai:

1. Vietos parinkimas ant sienos

Brizerį sumontuosime pateikdami rekomendacijas bei atsižvelgdami į techninius sienų skylių gręžimo standartus. Be to, apsvarstysime galimybę prisijungti prie elektros tinklo.

2. Oro įleidimo angos gręžimas

Sienoje gręžiame 132 mm pločio skylę. Naudojame specialią įrangą, kuri užtikrina, kad gręžimo procesas nekeltų triukšmo ir nepaliktų statybinių dulkių. Galime pragręžti iki 900 mm storio sienas. 

3. Pirmasis jungimas

Išgręžtą angą apšiltiname, kad iš jos nepūstų vėjas, ir montuojame brizerį. Galiausiai prietaisą įjungiame į elektros lizdą arba sujungiame tiesiogiai su tinklu. Štai ir viskas!

Montavimo darbai užtruks 1,5-2 val.

Video

Gaukite konsultaciją
jau dabar!

Paskambinsime ir papasakosime viską, ką reikia žinoti apie brizerių įrengimą. Suderinsime kainą, o meistras, atvykęs į jūsų gyvenąmąją vietą, padės išsirinkti, kur geriausia kabinti brizerį.

Ar jau nusprendėte kur kabinsite brizerį?

Pamatykite mūsų video pristatymą! 15+ patarimų kaip teisingai parinkti vietą brizeriui, kad jis puikiai veiktu ir nesugadintu interjero vaizdo.