Brizeris tiks bet kokiam interjerui
ir bet kokio stiliaus būstui.

Vėdinimo prietaisą galima paslėpti už užuolaidos – nuo to jo efektyvumas nemažėja.

Be to, keleto modelių storis siekia vos 16,5 cm – brizeris yra plonesnis už kai kuriuos radiatorius!

Rasa, Vilnius (Senamiestis)

Rasa į mus kreipėsi jau antrą kartą. Gyvenant senos statybos namuose, nepaisant aukštų lubų ir didelių langų, greitai pasidaro tvanku. Praviri langai dažnai sudarydavo skersvėjį, o įmontavus brizerį šios problemos neliko nė kvapo.

Egidijus, Vilnius (Fabijoniškės)

Visame name prastai veikia ventiliacija, todėl mūsų klientas kreipėsi  norėdamas rasti šios problemos sprendimo būdą. Brizerį įmontavome virtuvėje-svetainėje. Šiuo metu Egidijus džiaugiasi šviežiu patalpų oru.

Raminta, Vilnius (Naujoji Vilnia)

Miegamajame miega trys žmonės: tėvai ir mažas berniukas. Vėdinant kambarį kildavo daug nepatogumų: reikėjo stebėti, kad vaikas neliktų šalia atviro lango ar kad kam nors neperpūstų sprando ar nugaros. Įmontavus brizerį miegamajame, neliko nei vienos iš šių problemų.

Norėtum kvėpuoti švariu oru ir tu?

Sužinok tikslią brizerio kainą:

Brizeris TION 3S

 

Išskirtinė šio modelio savybė – didžiausias anglies filtras. Ištarkite „sudie“ visiems nemaloniems kvapams!

Nuo 580 Eur.

Brizeris Ballu Air Master

 

Į „Ballu Air Master“ integruota daugiausia valymo etapų. Lempos ir jonizatoriaus naikina mikroorganizmus, šalina pelėsio sporas bei virusus.

 

Nuo 350 Eur.

Brizeris TION O2

 

Paprastas, bet tikrai ne prastas! Brizeris „TION O2“ apsaugo nuo žiedadulkių bei padeda išvengti skersvėjų. Mėgaukitės gaiviu patalpų oru!

 

Nuo 300 Eur.

Ar jau nusprendėte kur kabinsite brizerį?

Pamatykite mūsų video pristatymą! 15+ patarimų kaip teisingai parinkti vietą brizeriui, kad jis puikiai veiktu ir nesugadintu interjero vaizdo.